Share

Sulama Sistemleri için Filtreler

Filtre Uygulamaları

Tatlı su kaynaklarında yaşanan hızlı azalma son yıllarda önemli bir sorun olmaya başlamıştır. Temiz su kaynaklarındaki bu azalma aynı zamanda bu kaynakların katlanan bir hızla kirlenmesine de neden olmaktadır. Bu nedenle modern sulama sistemlerinde, gerek yeraltı suyu gerek kanal suyu kullanımında, her geçen gün daha verimli filtrelere gereksinim duyulmaktadır.

Filternox® otomatik geri yıkamalı filtreler kullanılarak uzun yıllar güvenle çalışan, tıkanmayan damlatıcılar ve yağmurlama sistemleri ile bakım ve onarım masraflarınızı minimuma indirirsiniz.

Filternox® otomatik geri yıkamalı filtreler sayesinde, tüm tarımsal, golf sahası ve rekreasyonel sulama uygulamaları daha ekonomik hale gelir.

Filternox®‘un geliştirdiği, ilave enerji gerektirmeyen, özel hidrolik kontrol ünitesi sayesinde tamamen suyun kendi basıncı ile otomatik geri yıkama yapan modeller tarım için mükemmel bir çözümdür.

Filternox®, ayrıca, tek gövdede çift kademe otomatik geri yıkamalı modelleriyle, yüzey sularının tek bir filtreden geçirilerek sulama sistemlerinde kullanılmasına olanak tanıyarak, yatırım ve işletme giderlerini minimize eder.

Irrigation water filtration system

Uygulama fotoğrafları

sulama filtresisulama filtresisulama filtresisulama filtresisulama filtresisulama filtresiPQR irrigation filtrationsulama filtresisulama filtresiirrigation water filter KTWirrifation filtration KTWsulama filtresisulama filtresifilternox spt-wbv-mr _2316İspanya 2İspanya 4İspanya 5surface water filterirrigationfilteraIrrigationIrrigation filtrationIrrigation filtrationIrrigation filtrationIrrigation filtrationIrrigation filtrationIrrigation filtration


Sulama sistemleri için önerilen filtreler


  Tarımsal sulama projenize özel arıtma çözümleri için bizimle irtibata geçiniz.
  İhtiyacınız, hobi bahçeniz için tek bir filtre veya endüstriyel arıtma amaçlı yüz adet olabilir. Filternox® mühendisleri size her aşamada yardımcı olacaklardır.

  Bize Yazın

  * : gerekli

   *
   *
   *

   Bu form kişisel veri içerir   Uygulama Alanları

   Filternox® Otomatik Geri Yıkamalı Filtreler birçok farklı uygulama alanında başarı ile kullanılmaktadır.