Share

Kuyu suyu filtrasyonu için filtreler

Filtre Uygulamaları

Kuyu suyu filtresiDünyada çevresel etkilerin artması ve global ısınma nedeni ile kuyu suyu filtrasyonu giderek önem kazanmaktadır.

Sera gazlarının artmasına ve global ısınmanın etkisine paralel olarak akiferlerin çekilmesi, kuyu suyu seviyelerinin her geçen yıl düşmesine neden olmakta ve bu düşüş beraberinde ilave kirlilik yaratarak daha yüksek ve verimli filtrasyon ihtiyacını gerektirmektedir.

Diğer taraftan, yüzey sularının da bu çevresel etkiler ile azalmasından dolayı kuyu suyu kullanımı artmakta ve buna bağlı olarak filtrasyon ihtiyacını da ciddi anlamda tetiklemektedir.

Filternox® otomatik geri yıkamalı filtreler, çok geniş bir ürün yelpazesi ile her türlü kuyu suyu filtrasyonu için gerek duyulabilecek tüm otomatik geri yıkamalı filtre ihtiyaçlarınıza en ekonomik ve etkin çözümü sunar.

 


well water filterwell water filterwell water ultra filtrationwell water ultra filtrationwell water filtrationwell water irrigation filterwell water irrigation filterwell water iron filterwell water filter


Kuyu suyu filtrasyonu için tavsiye edilen filtreler


Projenize özel kuyu suyu filtrasyonu çözümleri için bizimle irtibata geçiniz.
İhtiyacınız, bahçenizdeki kuyu için tek bir filtre veya endüstriyel filtrasyon amaçlı yüz adet olabilir. Filternox® mühendisleri size her aşamada yardımcı olacaklardır.

Bize Yazın

* : gerekli

  *
  *
  *

  Bu form kişisel veri içerir  Uygulama Alanları

  Filternox® Otomatik Geri Yıkamalı Filtreler birçok farklı uygulama alanında başarı ile kullanılmaktadır.