Share

Çelik Endüstrisi için Soğutma Suyu Filtreleri

Filtre Uygulamaları

Kaliteli çelik üretiminde, soğutma suyunun kalitesi birinci derecede önem taşır.

Soğutma suyunda bulunan partiküller, çeliği soğutmada kullanılan nozülleri tıkayarak soğutma işlemini verimsiz kılar. Bu durum üretilen çeliğin kalitesini olumsuz etkiler ve sistemin bakıma alınmasını gerektirir ki, bu da üretimi kesintiye uğratarak ciddi bir ekonomik kayba neden olur.

Filternox® otomatik geri yıkamalı filtreler soğutma suyundaki partiküllerin en uygun şekilde filtre edilmesini sağlayarak çelik endüstrisinde güvenli ve sürekli işletme koşullarının sağlanmasına olanak verir.

Filternox® düşük basınçlı ve/veya yağlı suların filtrasyonu için özel olarak geliştirmiş olduğu yüksek enerjili geri yıkama sistemi ile demir çelik sektöründe bu konuda yaşanan sıkıntılara son derece etkin bir çözüm sağlamaktadır.

Steel industry and nozzle protection

Uygulama fotoğrafları

Steel-Industry_Cooling Tower Filtration- PQR-VSteel-Industry1Steel-Industry-2Steel-Industry-Nozzle-Protection-4_Filternox-PFHSteel-Industry-5_Filternox-ACFSPT_Nozzle-Protection_1.3SPT_Nozzle-Protection_1.2steel industry water filter PFHsteel industry water filter PFHSteel Industry - Cooling Tower


Çelik endüstrisi & nozül koruma için tavsiye edilen filtreler


Projenize özel demir-çelik soğutma suyu arıtma çözümleri için bizimle irtibata geçiniz. Filternox® mühendisleri her aşamada size yardımcı olacaklardır.

Bize Yazın

* : gerekli

  *
  *
  *

  Bu form kişisel veri içerir  Uygulama Alanları

  Filternox® Otomatik Geri Yıkamalı Filtreler birçok farklı uygulama alanında başarı ile kullanılmaktadır.