Share

Yüzey Suyu Arıtma Sistemleri için Filtreler (Nehir, Göl, Baraj, vb.)

Filtre Uygulamaları

Nehir, göl ve baraj sularının da deniz sularında olduğu gibi çeşitli amaçlarla kullanılmadan önce, içinde bulunan hem balık, dal, yaprak gibi büyük kaba partiküllerinin, hem de kum, silt gibi küçük partiküllerinin filtre edilmesi gerekir.

Filternox®‘un iki kademeli filtrasyon yapan KFH, KTW ve KQR serisi modelleri, hem otomatik geri yıkamalı kaba filtrasyon hem de otomatik geri yıkamalı ince filtrasyon yapısını tek bir filtre bünyesinde bulundurma özelliği ile bu soruna kesin ve ekonomik çözüm getirmektedir.

Yüzey suları, ısı transfer sistemlerinde, soğutma suyu olarak, yumuşatma ve membran teknoloji uygulamaları ile kullanma ve içme suyu olarak pek çok alanda yaygın olarak kullanılırlar. Tüm bu uygulamalarda, yüzey sularında bulunan partiküller zamanla birikerek sistemlerin duruşa geçmesine veya veriminin düşmesine neden olurlar. Filternox® otomatik geri yıkamalı filtrelerin kullanılması ile tüm bu problemler çok etkin ve ekonomik olarak çözülürler.

Ayrıca Filternox® Otomatik geri yıkamalı filtrelerin kullanılması ile işletmelerde önemli bir enerji tasarrufu sağlanır ve kimyasal madde kullanım ihtiyacı ortadan kalkar.

Yüzey suyu arıtımında çok verimli sonuç veren yeni SPT-WBV-MR filtre modelimizi tavsiye ederiz.

Surface water filtration system

Uygulama fotoğrafları

yüzey suyu filtresiyüzey suyu filtresiyüzey suyu filtresiyüzey suyu filtresiyüzey suyu filtresiyüzey suyu filtresiSPT-WBV-MR_Lake-Water-Filtrationfilternox spt-wbv-mr _003filternox spt-wbv-mr 0106surface-roIrrigation - Surface Watersurface water


Yüzey suyu arıtımı için tavsiye edilen filtreler


Nehir ve göl suyu arıtımında projenize özel çözümler için bizimle irtibata geçiniz.

İhtiyacınız, tek bir filtre veya endüstriyel amaçlı yüz adet olabilir. Filternox® mühendisleri size her aşamada yardımcı olacaklardır.

Bize Yazın

* : gerekli

  *
  *
  *

  Bu form kişisel veri içerir  Uygulama Alanları

  Filternox® Otomatik Geri Yıkamalı Filtreler birçok farklı uygulama alanında başarı ile kullanılmaktadır.